Kontakty

JARKOP
Staničná 11 (Sládkovičova)
Humenné 066 01

tel./fax: 057 775 52 10
mobil: 0905 530 971

Otváracie hodiny

Pondelok-piatok: 8.00-16.30 hod.
Sobota (otvorené počas sezóny): 09.00-12.00 hod.

Kde a ako nás nájdete

Pri vstupe do Humenného v smere zo Strážskeho: Držte sa na dvojprúdovej ceste ulice Družstevná, ktorá sa neskôr priamo napája na ulicu Staničná. Na pravej strane miniete obchodný dom Tesco a neskôr na ľavej strane hotel Karpatia. Prvá ulica vľavo za hotelom Vás dovedie po pravej strane ku našej budove.

Pri vstupe do Humenného v smere zo Sniny: Držte sa na dvojprúdovej ceste ulice Štefánikova až po kruhový objazd, pred ktorým odbočíte vpravo do smeru na Vranov nad Topľou a Strážske. Hneď druhá ulica vpravo Vás dovedie ku našej budove po pravej strane.

Pri vstupe do Humenného v smere z Medzilaboriec: Držte sa na hlavnej ceste ulice Ševčenkova. Na prvom kruhovom objazde použite druhý výjazd. Na druhom kruhovom objazde použite tretí výjazd. Hneď druhá ulica vpravo Vás dovedie ku našej budove po pravej strane.

Mapa nižšie Vám pomôže zorientovať sa. Pod mapou sa nachádza náhľad ulice s našou budovou pomocou technológie Google StreetView. V oboch oknách môžete používať všetky dostupné funkcie ako približovanie, otáčanie, alebo presun pozície.